Vymyslieť veselú kampaň, vyskladať kvalitný web, pripraviť netradičný event a popri tom prevádzkovať Apre Ski Punč Bar. Aby sme ten kolotoč ustáli, musíme aj dovolenkovať. Kde čerpáme inšpiráciu? Kde sme boli a kde ešte len budeme? 

 

Dog Travel GIF - Find & Share on GIPHY

DOMINIK

Šéf českého Gangu, Dominik, je fascinovaný Európou. Mix kultúr, architektúr a prírodných krás na malom mieste. Keď ho chceš potešiť, pozvi ho na pivo do zastrčených uličiek európskych metropol. Vymyslí ti kreatívnu kampaň na počkanie.

 

Posledné 3 roky cestoval v zime pravidelne do juhovýchodnej Ázie. Tú tento rok vymenil za Panamu a Kolumbiu. A bolo to čarovné. V mori sa nepotrebuje potápať. Tvrdí, že na povrchu je množstvo neobjavených krás a kreatívnych inšpirácií.

 

Dominikov cestovateľský fail na dve slová? Črevná chrípka. V lietadle na trase Frankfurt – Panama bol počet návštev WC vyšší ako počet hodín letu. Sklamaný bol z Dubaja, z mesta bez atmosféry. Naopak, slzy do očí sa mu tlačili v Killing Fields v Kambodži.

 

Má rád Prahu, vínko na Južnej Morave s klientom po dobre odpálenom pracovnom víkende. Tiež České Švýcarsko a mekáčiky na D1. Učarovala mu Bogota, Singapur a Piešťany. Prečo? Opýtaj sa ho sám.

 

Cestovateľský sen: Miesto, kde je teplo. Miesto, ktoré ma genius loci.

 

MAJO

Chceš perfektný event? Zavolaj Majovi, eventovému guru nášho Gangu. Chceš ísť na bike? Tiež zavolaj Majovi. Rodený Bratislavčan sa po práci premáva lesnými chodníčkami Malých Karpát na „bajku“ nášho klienta CTM. Na konci júna pravidelne vetrá svoje MTB bike na kopcoch v Livigne.

 

Posledný fail sa mu pritrafil práve v spomínanom Livigne. Tesne po príchode padol do postele s vysokou horúčkou a v talianskom letovisku si odležal celý pobyt. Ako Majo hovorí – môj organizmus bol u*ebaný. 

 

Zopár európskych víkendov absolvoval s kamarátmi v Ríme a Amsterdame. Aktívne oddychuje na zasnežených kopcoch Nízkych Tatier alebo v susednom Rakúsku. Nezáleží mu, či 1 doska alebo 2 lyže. Poznajú ho v aj Happy Ende. Práve tam odpálil jeden z množstva IQOS eventov –  Jasná naruby

 

V tripoch po Slovensku má resty. Do zbierky mu chýbajú Martinské hole, Smolenice aj Javorina. Inšpiráciu a kontakty na účinkujúcich pre eventy našich klientov hľadá na DJ’s či tanečných „sešn“. Každú stredu ho nájdeš s kamarátmi v bratislavskom podniku Čert, kde rozoberajú posledné eventy pre Adidas a nesmrteľnosť chrústa.

 

Od svojich piatich rokov sa venoval hokeju, v rámci ktorého prešiel všetkými kategóriami. Zámorským profesionálom sa však nestal. Prihralo ho až k eventom a odvtedy strieľa úlohy svojim kolegom ako Golonka v najlepších časoch.

 

Cestovateľský sen: Los Angeles a NYC (lebo Amerika, kámo)

 

RITA

 

Rodáčke z Liptova a project executive českého gangu, Rite, sa nohy rozutekali po svete. Inštruktorku lyžovania a snowboardingu odnieslo naposledy do Francúzska. Jazda v prašane, žľaby, stovka mladých na jednej vlne. To chceš.

 

Silný zážitok v nej zanechali dve krajiny. Arménsko a Moldavsko. Veľké rozdiely medzi východnou a západnou Európou, monumentálne stavby v hlavných mestách, ktoré majú vyvolať dojem modernej krajiny. Nenechaj sa zmiasť.  

 

V lete skúsila vymeniť snowboard za surf. Naposledy v regióne anglického Cornwallu. Učarila jej Ibiza, ale nie jej tanečná strana. Skôr neprebádané kúsky ostrova, neoficiálne pláže a dych vyrážajúce západy slnka.

 

Jeden rok prežila v Berlíne, ktorý ju mnohému naučil. Otvorenosti, multikultúre, vzájomnej akceptácií ľudí. K tomu fascinujúce umenie rôzneho druhu na každom kroku. Mesiac strávila v Ľubľane ako dobrovoľníčka pri organizácii LGBT festivalu.

 

V Čechách žije krátko, ale ten čas stačil na to, aby si obľúbila mestečko Mikulov. Pripomína jej Toskánsko.

 

Cestovateľský sen: Peru

 

ĽUBKA

 

Grafická dizajnérka Ľubka zavesila v Bratislave štúdium sociológie na klinec. Kreslenie ju bavilo od detstva, a tak odišla za výtvarným snom do metropoly Veľkej Británie. Tam napokon žila a študovala takmer 10 rokov.

 

Jej alma mater sa stala Middlesex University London, kde doštudovala grafický dizajn. Teóriu túžila overiť v praxi ihneď po návrate z Anglicka. Pribilo ju rovno do Kreativ gangu. Stará sa o grafický obsah nových webov a nové firemné identity našich klientov. 

 

Londýn bude navždy jej srdcovka. Mekka dizajnu. V umeleckých štvrtiach sa stretávajú milovníci street artu, maľby, sochárstva či grafického dizajnu.

 

Je nenáročný cestovateľ. Učarovala jej Barcelona, romantický juh Francúzska a borovicové háje v Chorvátsku. Vizuálne inšpirácie jej začnú behať v hlave po dlhšej pauze. Tú podľa nej potrebuje každý kreatívec.

 

Do „kolonky“ obľúbeného miesta na Slovensku napísala Vysoké Tatry, stredné Slovensko a Slovenský raj

 

Cestovateľský sen: Havaj (nie ten pri Stropkove)

 

 

Máme radi moria a hory. Jazdu v prašane, zjazdy na bicykloch a potulky zastrčenými uličkami európskych miest. Ničnerobenie tiež môže byť. Na dovolenkách oddychujeme, aby sme načerpali nové nápady a inšpirácie pre našich klientov. 

 

Ak chceš vedieť o nás viac, prihlás sa na odber nášho newslettra