Grafik | Akčná marketingová agentúra Kreativ Gang chcemdo@kreativgang.sk
Najnovší článok

Takže kam, pane?

Blog život Gangu

Grafik

  • Miesto práce
    Žilina
    Ponuka platná do
    15.12.2022
    Typ pomeru
    SZČO
    Plat
    1300 € (podľa dohody a skúseností)

Exceloval si na výtvarnej, maľoval si graffiti alebo si svoj talent objavil až na vysokej škole?

Ak je grafika tvoja láska, máme pre teba job, ktorý chceš.

Náplň práce:

  • spracovanie požiadaviek klienta do výsledných top dizajnov
  • práca v programoch Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator
  • grafický web dizajn s prihliadnutím na UX a UI
  • tvorba firemnej identity
  • pripravovať grafiku na sociálne siete

Spĺňaš naše požiadavky?

  • skúsenosti s grafickým dizajnom na profesionálnej úrovni
  • spracované vlastné portfólio grafických prác
  • zmysel pre detail
  • otvorené oči vo svete ilustrácií, grafík, vizuálov a obrázkov s cieľom učiť sa nové veci a neustále napredovať

Miesto výkonu práce: Žilina

Druh pracovného pomeru: SZČO

Platové ohodnotenie: podľa skúsenosti a odvedenej práce

Tvoj životopis a grafické portfólio budeme čakať na chcemdo@kreativgang.sk.

Grafike zdar!

Máš záujem o pozíciu?

POSLAŤ CV