chcemdo@kreativgang.sk

PPC Guru

  • Miesto práce
    Žilina, Bratislava, Praha
    Ponuka platná do
    8. 2. 2021
    Typ pomeru
    Podľa dohody
    Plat
    1000 € podľa objemu spolupráce, freelance alebo fulltime spolupráce, skúseností a výsledkov

PPC Guru

Vieš, že bez kliku sa ani lístok na strome nepohne a kampane nastavuješ ľavou zadnou? Poď k nám!

Náplň práce

  • Robenie štastným seba, kolegov v agentúre a našich klientov
  • Prinášanie vynikajúcich wow výsledkov z pripravených kampaní
  • Hľadanie startégií a optimalizácia kampaní aby klientom padala sánka
  • Udržiavať sa vo forme v poznaní a správe PPC kampaní
  • Každodenné nadšenie z Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics a ďalších potrebých digitálnych nástrojov.
  • Vtipná komunikácie v tíme a profesionálna s klientami
  • Energické a presvedčivé obhajoby navrhovaných stratégii
  • Prinášanie konverzií našim klientom

Požiadavky

  • Baví ťa vytvárenie, optimalizácia a stratégia Facebook Ads a Google Ads kampaní?
  • Rozumieš si s Google Analytics a ďalšími digitálnymi nástrojmi?
  • Máš analytické myslenie a rozumieš dátam?
  • Si zodpovedný a schopný tímovej práce?
  • Vieš argumentovať a mať svoj názor?
  • Namiesto nedá sa hľadáš riešenie?
  • Máš prehľad v online svete a nechýbajú ti skúsenosti?

Ponúkame

Spoluprácu fulltime alebo freelance s našimi pobočkami v Žiline, Bratislave, Prahe a Sydney. Prácu pre rôznorodých klientov, inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov.

Miesto výkonu práce:
Pri starom letisku 3B, Bratislava / Hodžova 13, Žilina / Milady Horákové 106, Praha

Druh pracovného pomeru: SZČO

Platové ohodnotenie: od 1000 – podľa skúsenosti a odvedenej práce

Tvoj životopis a referencie budeme čakať na chcemdo@kreativgang.sk.

Máš záujem o pozíciu?

POSLAŤ CV