chcemdo@kreativgang.sk
Najnovší článok

Hudobné inšpirácie z Gangu

Blog život Gangu

Web grafik

  • Miesto práce
    Hodžova 13, Žilina
    Ponuka platná do
    25.8.2019
    Typ pomeru
    SZČO
    Plat
    1000 € - 1500 €

Exceloval si na výtvarnej, maľoval si graffiti a sekáš weby ako pán? Ak je grafika tvoja láska, máme pre teba job, ktorý chceš.

Náplň práce:

  • spracovanie požiadaviek klienta do výsledných top webov
  • práca v programoch Adobe Photoshop, Illustrator, XD
  • grafický web dizajn s prihliadnutím na UX a UI
  • nepohrdneš ani tvorbou firemnej identity (logo, vizitky,…)

Spĺňaš naše požiadavky?

  • skúsenosti s grafickým dizajnom na profesionálnej úrovni
  • spracované vlastné portfólio grafických prác
  • zmysel pre detail
  • otvorené oči vo svete ilustrácií, grafík, vizuálov a obrázkov s cieľom učiť sa nové veci a neustále napredovať

Platové ohodnotenie: 1000 – 1500 eur podľa skúsenosti a odvedenej práce

Tvoj životopis a grafické portfólio budeme čakať na chcemdo@kreativgang.sk. Grafike zdar!

Máš záujem o pozíciu?

POSLAŤ CV