msapplication-TileImage

SAD Žilina

História Slovenskej autobusovej dopravy Žilina sa začala už v roku 1949. Odvtedy sa zmenili režimy, politici, nálady aj zamestnanci, ale SADka je tu stále. My sa staráme o to, aby ľudia vnímali spoločnosť sviežo a ako svojho partnera na cestách. Ako nám to ide? Pozri sa nižšie.  

Robili sme

Video
Sociálne média
Grafika

 

 

keyboard_arrow_down Smelo scrolluj a zistíš viac

 

Virálne video SAD Kobra 11

Prepisujeme učebnice a biológovia nás nenávidia. Pre nášho klienta SAD sme stvorili nový druh hada – Kobru Virálnu. Za pár dní si prezentačné video pozrelo 4,2 milióna používateľov, písali o nás v Novom Čase, strihli sme si rolu v správach na Markíze a donútili sme 3000 ľudí na sociálnych sieťach kliknúť na „zdieľať“. Áno, hovoríme o prezentačnom videu. Vieme, že nudné produkty neexistujú a tiež vieme, že nudnú prácu od nás nedostaneš.

Sociálne média 

Stačí dvojminútové meškanie autobusu a ľudia ti vyhlásia vojnu. Teda, ak si SAD Žilina. Vojnové konflikty nás nebavia, tak radšej makáme na sociálnych sieťach SADky a jej fanúšikom prinášame kvalitný obsah. Lebo aj vzťah medzi veľkou spoločnosťou a cestujúcim môže byť priateľský. 

SAD Žilina
SAD Žilina
SAD Žilina

Grafika

Chceš, aby ťa ľudia vnímali sviežo? Bez fresh grafiky a vizuálov to nedáš. A je jedno, či to je leták, cover fotka na Facebook, alebo kalendár. Pre SAD Žilina naše grafičky pripravili takúto omladzovaciu kúru. Vrásky okamžite zmizli.

  • SAD Žilina
  • SAD Žilina
  • SAD Žilina