msapplication-TileImage

4ka

Pre 4ku sme vymysleli a natočili TV spoty k novej produktovej línii TO. Tá je tiež z našich hláv, takže: čo sme si uvarili, to si aj zjeme. A chutí to naozaj dobre. Čo ešte máme na svedomí? 4ka je Slovák ako repa, a tak sme sa postarali, aby v jej vizuálnej identite nechýbal čičmiansky vzor. A keďže nás spolupráca baví, staráme sa aj o ich Facebook a Instagram.

Robili sme

Online
Sociálne siete
Eventy
Grafika
Development

 

 

keyboard_arrow_down Smelo scrolluj a zistíš viac

 

Natočili sme pre 4ku TV spoty

Spolupráca so 4kou dostala nový rozmer, keď sme vyhrali ďalší tender. Konečne sme dostali možnosť ukázať, že sme už veľkí a robíme fakt veľké veci. A tak sme pre slovenského operátora vymysleli TO. a natočili spoty do TV. 

Vzor

Eiffelovku na Slovensku nemáme, ale Čičmany našťastie poznajú na celom svete. Preto sme pre 4ku vybrali čičmiansky vzor, nech všetci vedia, odkiaľ prichádza. Vzor sme doplnili predmetmi patriacimi do sveta telekomunikácií. Do toho historického aj dnešného.

4KA
4KA

Sociálne siete

Koumunikačnú stratégiu, texty aj grafiku máme v malíčku (a hlavne v hlavách), fanúšikom sociálnych sietí 4ky denne servírujeme a dolievame kvalitný obsah.

Dizajn manuál

Dizajn manuál nemusí byť iba nočnou morou grafika. Okrem toho, že môže byť pekný, klientovi pomôže odlíšiť sa. Teda aspoň ten náš 4ke pomohol.

4KA