10 je len číslo a dátumy sú relatívne | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

10 je len číslo a dátumy sú relatívne

14. decembra 2021

V Gangu sme oslavovali 10 rokov! Nevieme presný dátum založenia. Ani na tom veľmi nebazírujeme. Naše oslavy vďaka tomu trvajú dlhšie a sú intenzívnejšie. Podstatný tu nie je dátum, ale to, čo sa za tie roky udialo, zmenilo, nezmenilo. A že to bola jazda, to snáď ani nemusíme hovoriť.

Nový vietor v plachtách

Niektorí naši kolegovia opustili kreatívne brány Gangu a vrhli sa svojimi vedomosťami a fantáziou obohatiť iné firmy či agentúry. K nám prišiel nový vietor, nové posily a nové nápady. Adrenalínová krv ale ostala. Bez toho by to v Gangu nešlo.

Hraníc sa nebojíme

Ani kreatívnych a ani tých štátnych. Okrem Slovenska a Česka sa pomaly presúvame aj do iných krajín. Fínsko, Nórsko, Austrália a náš účes stále drží. Počas nasledujúcich rokov to plánujeme v zahraničí rozbehnúť vo veľkom, takže sa je na čo tešiť. My sa tešíme, teš sa aj ty.

Niektoré veci sa nemenia

Zmien sme zažili veľa, hlavne posledný rok. Zapálenie pre nové projekty a výzvy ale ostali. Máme za sebou kopu kampaní, tendrov a projektov, ktoré sme zvládli spoločne a hlavne úspešne.

10 rokov nás veľa naučilo a veľa nám dalo. Spokojných klientov, spokojných zamestnancov a spokojnú atmošku v kancloch. Všetkých troch.

Sme pripravení na minimálne ďalších desať. Možno aj s tebou. Ak tvoj biznis potrebuje nakopnúť a trochu potlačiť do povedomia, sme tu pre teba. Ozvi sa nám a určite sa s tebou radi stretneme. Za stolom alebo za obrazovkou počítača. Ako logdam dá.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting