info@kreativgang.sk

Digitálni nadšenci šuchotajú stránkami kníh

6. decembra 2019

Oči sa tešia, keď im po celodennom pozeraní do monitoru dovolíš pobehať po papierových stránkach... PREČÍTAŤ
Hudba Gangu

Hudobné inšpirácie z Gangu

25. júna 2019

Niekedy hrobové ticho, inokedy vykričané hlasy chalanov z kapely Vydrapená bužírka. Hudba nás nakopáva, inšpiruje a motivuje. Vypočuj si songy, ktoré počúvame pri práci. Prečítaj si o tom, aké koncerty boli pre nás najemotívnejšie, aký žáner hudby a interpretov žerieme.

PREČÍTAŤ
Buďte klientom, ktorého agentúra miluje.

Buďte klientom, ktorého agentúra miluje

4. júna 2019

Sú mesiace, počas ktorých s klientom voláš častejšie ako s frajerkou či manželkou. Vytvorenie súdržného vzťahu, v ktorom potiahnete za jedno lano (čítaj cieľ) je nevyhnutné. Starý foter marketingu, Daniel Ogilvy, to vedel už dávno. Inšpirovaní jeho názormi a pridaním hodnoty vychádzajúcej z našich skúseností píšeme pre vás, milí klienti, tieto rady.

PREČÍTAŤ
Na Dunaji vyrástol Nou Camp

Na Dunaji vyrástol Nou Camp

20. mája 2019

Natočili sme videopozvánku na unikátny futbalový turnaj, pripravili vkusnú microsite a priamo na Dunaji sme postavili futbalové ihrisko. Pozvali sme Vitteka, Pil... PREČÍTAŤ
Hoď ten roll-up do koša

Hoď ten roll-up do koša, prezentuj netradične

4. apríla 2019

Poznáte to. Ako zástupca firmy ste pozvaný na konferenciu. Nudná prezentácia, samé roll-upy a vizitky.... PREČÍTAŤ
Ako sme maľovali stenu na obchodnej

Ako sme maľovali stenu na Obchodnej

23. októbra 2018

Keď má kreatívna agentúra dosť reklamného smogu, hľadá iné alternatívy na propagáciu svojich klientov. Street art ľudí neotravuje. Myšlienka, ktorú nesie je hlbšia. Nie lacná a prvoplánová.

PREČÍTAŤ
Počmáraní kreatívci

Počmáraní kreatívci

17. augusta 2018

Za každým tetovaním stojí príbeh, emócia alebo vzťah. Zväčša intenzívny, niekedy bláznivý, inokedy trvalý. Čmáranice na tele vyskytujúce sa v našich kancloch odrážajú osobnosti, ktoré v Gangu pracujú. Svoju dušu vkladajú aj do príbehov klientov a spolu tvoria unikátny obsah.

PREČÍTAŤ
Návrat legendy

Návrat legendy

28. júna 2018

Keď sa Adidas rozhodne predstaviť najnovšiu verziu kultových kopačiek, pozornosť zbystrí celý futbalový svet. My sme pre slovenský Adidas zabezpečili akčnú tlačovku, na ktorej boli nové Predatory oficiálne predstavené. Chalani z Visual gangu zase natočili ku kampani nadupané prezentačné video a nafotili imidžové fotečky. Čekuj!

PREČÍTAŤ