Doba influencerová a jej nástroje | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Doba influencerová a jej nástroje

16. marca 2022

Zmerať môžeš všeličo. Dĺžku, teplotu, sily.. Po novom môžeš zmerať aj aktivitu influencerov na sociálnych sieťach. Koľko značiek propagujú? Aké? Ako? Nový nástroj Influencer AdEx od Kantar ti napovie.

Ako nástroj funguje?

Éra Instagram reklamy je s nami už dlho. To, že influenceri zvyknú propagovať veľa značiek, je tiež všeobecne známe. Teraz je však možné využiť nástroj Kantar Influencer Adex a stiahnuť si informácie o značkách z postov a stories slovenských influencerov. Získaš unikátne informácie o spoluprácach značiek na Instagrame, analytiku postov a stories cez hashtagy, zmienky, lokality a swipe up.

Kedy nástroj používať?

Ideálne vtedy, keď si biznis predávajúci služby a produkty, alebo agentúra ako my. Vďaka jednoduchému vylepšováku môžeš efektívnejšie plánovať kampane a prispôsobovať tomu štýl komunikácie. A triumfovať tak v súťaži s konkurenciou.

Ako nástroj získam?

Nemusíš si ho vykresať z kameňa, ani ukuť zo železa. Ak by si chcel nástroj vyskúšať, jednoducho sa ozvi agentúre Kantar. My sme sa ozvali a pripravujeme sa na to, ako úspešne zvládneme éru influencerovú.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting