Filtruješ? Dobre robíš. | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Filtruješ? Dobre robíš.

17. októbra 2023

Sedíš a dumáš. Pravdepodobne nad tým, akú novú atraktívnu aktivitku by si ponúkol klientovi. Alebo poskytol zákazníkovi. Či už si agentúrny človek alebo vlastník značky, custom Instagramový filter je to, čo by ťa mohlo zaujímať.

Filtrovať je základ

S filtrami akoby sa roztrhlo vrece. Niektoré ti zmenia tvár na nepoznanie, iné ťa pobavia. Mať vlastný Instagram filter ti ako marketingová agentúra odporúčame všetkými desiatimi. Takéto filtre nie sú len zábavným doplnkom na sociálnych sieťach, ale môžu byť silným nástrojom budovania značky. Vedia zaujať publikum a vytvoriť pokojne lovebrand

Ako vznikajú custom filtre?

Stojí za tým stále pomerne neznámy komunikačný kanál Spark. Efektový nástroj od Meta, ktorý môžu značky voľne používať. Funguje na základe Augmented Reality technológie, ktorá sa viaže na jednoduché pohyby kamerou. Efekty sa dajú aplikovať na tváre, časti tela, celé postavy či nehybné plochy a objekty. Filter sa dá zobrazovať vo firemnom profile alebo v galérii filtrov – alebo zdieľať cez vygenerovaný QR kód. Rovnako sa dajú viazať na fyzické objekty ako vizitky a plagáty, ktoré po nasnímaní v aplikáciách od Meta môžu ožiť v AR priestore.

Kreativita bez filtra

Čo si vymyslíš, to si vytvoríš. A čím kreatívnejšie to bude, tým lepšie. Pretože v dnešnej dobe, kedy je už na trhu takmer všetko, nie je úplne ľahké vyniknúť. Po vymyslení kreatívy sa filter vyrába a publikuje pomerne hladko, preto si nechaj dlhší čas na brainstorming nápadu, alebo to nechaj na agentúru. Tá dá do toho srdce a vymyslí ti filter na mieru. Bude tam tvoje logo, tvoje farby, tvoj humor. Pretože nad tými najkreatívnejšími nápadmi stále vyhrávajú tie personalizované.

Gangsterský superpowers filter

Ako príklad personalizovaného filtra používame ten náš. Je nový, je agentúrny. Nezmení ti vlasy na ružovo, nepotetuje ti tvár a nebudeš s ním ani vrhať srdiečka očami. Ukáže ti ale, aké sú tvoje marketingové superpowers. Vieš, čo klient chce bez toho, aby to povedal? Odovzdávaš prácu na prvú bez feedbackov? Dokonale ovládaš, ako sa v slovenčine používajú čiarky? Klikni a náš filter ti povie, ako si na tom.

S agentúrou ideš o dva kroky vpred

Netráp sa s marketingom sám. Nechaj si poradiť. Nesíl kreativitu, ak neprichádza. Obráť sa na nás. My ti pripravíme parádnu marketingovo-obchodnú stratégiu, natlakujeme sociálne siete jedinečným obsahom, vytvoríme unikátnu vizuálnu identitu a pokojne ti zvrtneme aj personalizovaný filter na mieru. Nie si v tom sám. Máš nás. Tak sa nám ozvi.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting