Marketingovo-obchodné stratégie, alebo keď je obchod chýbajúce puzzle marketingu | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Marketingovo-obchodné stratégie, alebo keď je obchod chýbajúce puzzle marketingu

12. októbra 2023

Pri silnej konkurencii, kde sa každý snaží zbúrať trh kreativitou alebo agresívnym obchodom, je celkom ťažké udržať si náskok. A tiež chladnú hlavu. Marketing a obchod tvoja značka potrebuje. Nie iba marketing, nie iba obchod. Potrebuje oboje.

My to vieme, preto ich spájame a povieme ti, ako ich synergia pripraví dokonalú stratégiu, ktorá ti pomôže vytvoriť silný lovebrand a zvýšiť konverzie.

Po čom zákazníci túžia?

Predstav si, že vieš, čo potrebuje tvoja cieľovka. Vieš, čo chce. Čo jej chýba. V čom vidí problém. Aké riešenia očakáva. Vieš to všetko. Marketing a obchod si tieto dáta totiž vedia navzájom poskytnúť. Vedia, čo zákazník od tvojho produktu čaká. S týmito dátami budeš svojho zákazníka skrátka poznať lepšie, ako sa pozná on sám.

Stratégie šité na mieru

Tvoríme marketingovo-obchodné stratégie. Definujeme obchodné vety, pozíciu tvojej značky na trhu, prelúskame benefity tvojho produktu. Určíme si, čo na tvojich zákazníkov zaberie, aká obchodná stratégia bude účinná. Nazbierame si dáta z cold mailingu. Pripravíme si čísla.

Na druhej strane sa pozrieme na tvoju značku z pohľadu marketingu. Zadefinujeme si cieľovú skupinu, pozrieme sa na to, ako funguje tvoja konkurencia, zosnováme perfektný mediálny plán, pripravíme originálnu kreatívu.

Vďaka týmto bodom získaš nepriestrelnú stratégiu, ktorá má vysoký potenciál dosiahnuť splniteľné ciele. Pomôžeme ti vytvoriť lovebrand a zároveň zvýšiť obchodné výsledky.

Ako to robíme?

Spolupracujeme s obchodnou agentúrou Deal Factory. Spájame kreativitu a technológie s obchodom. My, ako 360° marketingová agentúra, pokrývame celý online aj offline priestor. Čo si vymyslíme, to zrealizujeme. Nešetríme fantáziou ani odvahou robiť veci inak a značky pokojne vystrelíme do vesmíru. Doslova.

Deal Factory je 100% obchodná agentúra. Prenajímajú obchodných zástupcov, tvoria obchodné stratégie a databázy kontaktov. Analyzujú, obvolávajú, meetingujú.

Poď do toho s nami

S kreativitou dokážeme zaujať a so znalosťami z obchodu sme zameraní na growth hacking. Máš to s nami všetko v jednom balíčku. Tak urob to, čo je pre tvoju značku správne. Pošli nám správu a sleduj, ako bude tvoja značka rásť.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting