4 dôvody prečo sa vzdelávať (aj) v dobe covidovej? | Akčná marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk

4 dôvody prečo sa vzdelávať (aj) v dobe covidovej?

29. októbra 2020

Online je nový offline. Od začiatku pandémie fungujú obchody v obmedzenom režime. Svoj predaj smerujú viac do online priestoru. Sú však na to e-shopy pripravené? Prečo by sa mali majitelia e-shopov a podnikatelia vzdelávať v e-commerce oblasti v časoch covidových?

Ušetrený čas neprescrollujte

Obmedzenie pohybu, viac času s rodinou, viac priestoru na vzdelávanie. Počas prvej vlny pandémie mnoho ľudí pracovalo z domu. Ako pozitívum tohto obdobia uvádzalo mnoho pracujúcich práve úsporu času stráveného v autách. S ušetreným časom môžete naložiť rôzne. Prečítať si inšpiratívnu knihu, vypočuť si kvalitnú hudbu alebo sa vzdelávať. Prosím, len neprescrollujte tento čas na Facebooku.

Nelamentujte, zabojujte

Viacerí obyvatelia sa dostali do nezávidenia hodnej situácie. Reštaurácie sa zatvárajú, kuchári a čašníci dostávajú výpovede. Nákupné centrá fungujú v obmedzenom režime, umelci nemajú pre koho vystupovať. Obchod sa presunul do online sveta. Z covidovej situácie vychádzajú najlepšie práve e-shopy. Elektronické obchody, ktoré vedia vďaka úspešnej reklame dostať zákazníka na web, majú vyhraté. Sú však na to pripravené? Ak ste majiteľom e-shopu a obávate sa, či zvládnete rast svojej značky, odporúčame vám online event „Kick off doba covidová“. Vzdelávací, pozitívny (energiou, nie testom), plný vynikajúcich spíkrov.

Víťazi vychádzajú z krízy 

Viete čo majú spoločné IBM, Disney a General Motors? V kľúčových momentoch svojho podnikania sa nezľakli. Vzdelávali sa a tvrdo pokračovali vo svojich snaženiach, aj keď stáli na prahu finančných kríz. Tvrdíte, že prirovnávať váš e-shop k týmto svetovým firmám nie je relevantné? Šťastie praje odvážnym, pripraveným a vzdelaným. Lebo kto prežije krízu so vztýčenou hlavou, vychádza z nej ako víťaz.

V teplákoch a bez rizika 

Vieme, že osobný kontakt nič nenahradí. Žijeme ale novú dobu, dobu „onlajnovú“. Okrem nákupov sa do virtuálneho priestoru presunulo aj vzdelávanie. Učenie sa na diaľku má svoje výhody. Keďže sa v priestore nestretnete s inými ľuďmi, ste úplne chránený. Navyše, nie je potrebné ani obliekať si pracovný outfit. Za obrazovkou počítača môžete ostať aj v teplákoch.

Zvládnite nové výzvy, ktoré pred vaše podnikanie postavil COVID-19. Interaktívny event Kick off doba covidová! zo sveta online marketingu a e-commerce vám ponúka návod ako zvládnuť rast e-shopu a zvýšiť jeho ziskovosť. A tiež ako vám reklamná marketingová agentúra pomôže s nízkym rozpočtom osloviť vašich zákazníkov. My na Kick off doba covidová! budeme. A vy?

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting