Na Dunaji vyrástol Nou Camp

Natočili sme videopozvánku na unikátny futbalový turnaj, pripravili vkusnú microsite a priamo na Dunaji sme postavili futbalové ihrisko. Pozvali sme Vitteka, Pil C-ho Exploiteda, ktorí info o jedinečnom podujatí rozniesli po sociálnych sieťach. Zorganizovali futbalový turnaj a rozdali ocenenia. Chceš vedieť ako vyzeral event adidas FOOTBALL BATTLESHIP?

Keď máš klienta, ktorý ti dôveruje

Máme klientov, ktorí chcú pripraviť jednoduchú grafiku. Niektorým spravujeme sociálne siete. Iným pripravujeme užívateľsky nadupané weby. A máme adidas Slovensko. Klienta, s ktorým sme už viackrát spolupracovali. Klienta, ktorý rád prijíma naše šialené nápady.

 

  • Na Dunaji vyrástol Nou Camp
  • Na Dunaji vyrástol Nou Camp
  • Na Dunaji vyrástol Nou Camp
  • Na Dunaji vyrástol Nou Camp

Hral si už futbal na Dunaji? Nie? Tak si asi nebol na adidas FOOTBALL BATTLESHIP, ktorý sa konal na začiatku septembra pri nábereží pred Euroveou. Cieľom eventu bolo vytvoriť celodenný happening o futbale, ktorý sme komunikačne potlačili ambasádormi. Na túto úlohu boli vybratí dvaja miláčikovia instagramového sveta. Pil C a Exploited. Zúčastnili sa aj herci seriálu Oteckovia, ktorí poskytli počas podujatia veselý rozhovor. 

 

 

Poď na futbal

Ambasádori vo videopozvánke rozohrali hru na jeden dotyk, povolené boli všetky futbalové triky a finty. Krátkymi i dlhými kopmi dopravili loptu na miesto konania eventu. Dynamicky zostrihaný videozáznam od chalanov z Visul Gangu predstavil účinkujúcich, ambasádrov adidas FOOTBALL BATTLESHIP i lokalitu. Pozri ako sa to chalanom podarilo.

 

Microsite

V ďalšom kroku sme vytvorili microsite, na ktorej sa mohli na turnaj prihlásiť amatérski hráči futbalu. Na https://www.adidasbattleship.sk vypĺňali krátky dotazník, nahrávali jedinečné futbalové foto/video registrovali svoj štvorčlenný tím. Motiváciou bola účasť na finálovom turnaj Tango League v poľskej Varšave. Víťazi tohto európskeho šampionátu vyhrávajú lístky na finále Ligy majstrov 2019 v Madride

 

Porota zložená z mien ako Dušan Tittel, Róbert Vittek či freestyle futbalistka Lucia Kevická vyberala zo všetkých registrovaných na webe 8 tímov. K nim sa pridali 2 média tímy, 5 klubových a 2 tímy ambasádorov.

 

Po nábreží Pil C beží 

Tlačný čln sme ukotvili v blízkosti brehu. Naň sme umiestnili konštrukciu a vytvorili 2 futbalové ihriská s rozmermi 17×9 m. Transfer hráčov sme zabezpečili člnmi, zábradliá okolo ihrísk tvorili obrandované mantinely. Diváci sediaci na nábreží sledovali výkony 16 futbalových tímov. Na priľahlých plochách bol k dispozícii foodtrack, tatoo stage i barbershop.

 

Charizmatickí chalani z bratislavského Gangu zorganizujú event na kľúč. Akčný a nápaditý. Na jeho konci sa klient usmieva a nám bežia v hlave plány, ako by to mohlo vypáliť nabudúce.