Spájame obchod s marketingom. S nami neprehráš. | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Spájame obchod s marketingom. S nami neprehráš.

28. decembra 2022

Náš klub trénuje už 11 rokov a vyšlo z neho veľa úspešných bojovníkov. Tréningy bývajú ťažké, dlhé a častokrát ideme na doraz.

Nevzdávame sa. Vylepšujeme stratégiu. Vychytávame každý úder.

K ľavému háku pridávame pravý direkt a spájame marketing s obchodom. To je naša víťazná stratégia. Tvoja konkurencia s ňou dostáva okamžité KO.

Pýtaš sa, prečo práve obchod?

Balans medzi marketingom a obchodom premieňa potenciál na zisk

Predstav si, že by si dokonale poznal svojho zákazníka. Čo potrebuje? Čo chce? Ako chce byť oslovený? Marketing a obchod si tieto dáta vedia poskytnúť. Na ich základe nastavujeme správny typ komunikácie.

Boxujeme za jeden tím

Aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky, spolupracujeme s obchodnou agentúrou Deal Factory. Spájame kreativitu a technológie s obchodom. Je to najlepší spôsob ako rásť.

My, ako 360° marketingová agentúra, pokrývame celý online aj offline priestor. Tvoríme marketingové stratégie a čo si vymyslíme, to zrealizujeme. Deal Factory je 100% obchodná agentúra. Prenajímajú obchodných zástupcov, tvoria obchodné stratégie a databázy kontaktov.

Čo je to povestné KO pre tvoju konkurenciu?

Tvoríme marketingovo-obchodné stratégie. Spolu. Zdieľame si nazbierané dáta. Vieme, čo tvoj zákazník potrebuje, kde vidí nedostatky, čo od produktu očakáva.

Vďaka tomu stanovujeme splniteľné ciele. Vytvárame lovebrand a zároveň zvyšujeme obchodné výsledky. S kreativitou dokážeme zaujať. Sme zameraní na growth hacking.

Súperovi nedáme dýchať. Dodáme ti všetky zbrane a naučíme ťa správne techniky, ktoré potrebuješ na víťazstvo vo veľkých súbojoch.

Sme tvoj sparing partner

Máš ciele, chceš byť viditeľný, chceš byť najlepší. My pre teba chceme to isté. Sme pripravení ísť s tebou do každého zápasu.

Budeme sa za teba biť, motivovať ťa a pomôžeme ti vstať po každom páde. Našou víťaznou stratégiou je spájanie kreatívy a obchodu, preto neprehráš.

Poď vyhrávať. S nami.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting