Počmáraní kreatívci | Marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk
Počmáraní kreatívci

Počmáraní kreatívci

17. augusta 2018

Za každým tetovaním stojí príbeh, emócia alebo vzťah. Zväčša intenzívny, niekedy bláznivý, inokedy trvalý. Čmáranice na tele vyskytujúce sa v našich kancloch odrážajú osobnosti, ktoré v Gangu pracujú. Svoju dušu vkladajú aj do príbehov klientov a spolu tvoria unikátny obsah.

Barbora

Vášnivá lyžiarka s obrovskou láskou k prírode. Zbiera v lese odpadky, miluje tenisky a slaný karamel. Na ruku si dala nedávno vytetovať ihličnatý strom, ktorý na začiatku vyzeral ako čierna machuľa. Teraz je to decentne krásne. O svojich klientov sa stará precízne, jej kopy je ostré ako lesné ihličie.

Vytetovaný stromček na ruke

Erik

Extravagantný fotograf, ktorého stretneš s tigrovanými šľapkami na nohách. Na svet pozerá cez sklo svojho objektívu a klientom dodáva obrázky, z ktorých odpadávajú. Milovník zlata má na tele mnoho tetovaní. Prečítaj si, čo prezradil o niektorých z nich.

Obočie tetovanie na nohe

„Po jednom pracovnom fotení s Luckou Sládečkovou (@makeupbylucid) som jej povedal, nech mi spraví obočie. Vraj robí najlepšie obočia na Slovensku. Tak som si ho dal na nohu a pridal sa aj môj spolubývajúci Vilo. Top je, že on nemal žiadnu kerku a prvú čo si dal, bolo obočie na lýtko.“

GOLD tetovanie

„Štyri písmená na prste, ktorým fotím. To znamená, že moje fotky majú cenu zlata.

I LOVE YOU tetovanie

Najzábavnejšia kerka, ktorá už nie je aktuálna. Slúži ako výstraha pre ostatné baby. Okrem jednej.“

What if tetovanie

„U mňa žiadne “WHAT IF” neexistuje. A taktiež si rád dávam škrtať kerky.“

Zuzka

Prísna mama dvoch malých detí, ktorá utiekla z najlukratívnejšej (ne)platenej materskej dovolenky do sveta kreatívcov. Miluje volejbal, textovanie, vôňu levandule a žltú farbu. O svojich klientov sa stará s rovnakou láskou ako o svoje deti. Je pozitívna, priamočiara a trpezlivá. Ku kolegom i klientom.

Tetovanie deti tetovanie

Juraj

Grafik, animátor, maliar. Aktuálne náš event manager s tvorivou umeleckou dušou. Zakladateľ legálnych graffiti zón v Bratislave. Celý jeho život sa spája s číslom 13, pre niekoho nešťastným. Majiteľ Ateliéru XIII, narodený 13. deň v mesiaci a otec 13 detí. Ako Juraj hovorí: “Ateliér trinásť, pán Boh pri nás!” A Juraj u nás!

Ruka a tetovanie XIII

Sme skupina individualistov, ktorí majú rozdielne vášne. Spájajú nás naši klienti a Gang. Do nápadov primiešava každý z nás kúsok seba a výsledok je bomba. Kreatívna bomba. Nebojíme sa nových výziev a ak sa nebojíš zveriť svoj produkt do našich rúk, ozvi sa.

A nezabudni: Don’t work for assholes. Don’t work with assholes.

Don’t work for assholes. Don’t work with assholes

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting