Počmáraní kreatívci | Marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk
Najnovší článok

Nová aplikácia z dielne Gangu

Blog život Gangu
Počmáraní kreatívci

Počmáraní kreatívci

17. augusta 2018

Za každým tetovaním stojí príbeh, emócia alebo vzťah. Zväčša intenzívny, niekedy bláznivý, inokedy trvalý. Čmáranice na tele vyskytujúce sa v našich kancloch odrážajú osobnosti, ktoré v Gangu pracujú. Svoju dušu vkladajú aj do príbehov klientov a spolu tvoria unikátny obsah.

Barbora

Vášnivá lyžiarka s obrovskou láskou k prírode. Zbiera v lese odpadky, miluje tenisky a slaný karamel. Na ruku si dala nedávno vytetovať ihličnatý strom, ktorý na začiatku vyzeral ako čierna machuľa. Teraz je to decentne krásne. O svojich klientov sa stará precízne, jej kopy je ostré ako lesné ihličie.

Vytetovaný stromček na ruke

Erik

Extravagantný fotograf, ktorého stretneš s tigrovanými šľapkami na nohách. Na svet pozerá cez sklo svojho objektívu a klientom dodáva obrázky, z ktorých odpadávajú. Milovník zlata má na tele mnoho tetovaní. Prečítaj si, čo prezradil o niektorých z nich.

Obočie tetovanie na nohe

„Po jednom pracovnom fotení s Luckou Sládečkovou (@makeupbylucid) som jej povedal, nech mi spraví obočie. Vraj robí najlepšie obočia na Slovensku. Tak som si ho dal na nohu a pridal sa aj môj spolubývajúci Vilo. Top je, že on nemal žiadnu kerku a prvú čo si dal, bolo obočie na lýtko.“

GOLD tetovanie

„Štyri písmená na prste, ktorým fotím. To znamená, že moje fotky majú cenu zlata.

I LOVE YOU tetovanie

Najzábavnejšia kerka, ktorá už nie je aktuálna. Slúži ako výstraha pre ostatné baby. Okrem jednej.“

What if tetovanie

„U mňa žiadne “WHAT IF” neexistuje. A taktiež si rád dávam škrtať kerky.“

Zuzka

Prísna mama dvoch malých detí, ktorá utiekla z najlukratívnejšej (ne)platenej materskej dovolenky do sveta kreatívcov. Miluje volejbal, textovanie, vôňu levandule a žltú farbu. O svojich klientov sa stará s rovnakou láskou ako o svoje deti. Je pozitívna, priamočiara a trpezlivá. Ku kolegom i klientom.

Tetovanie deti tetovanie

Juraj

Grafik, animátor, maliar. Aktuálne náš event manager s tvorivou umeleckou dušou. Zakladateľ legálnych graffiti zón v Bratislave. Celý jeho život sa spája s číslom 13, pre niekoho nešťastným. Majiteľ Ateliéru XIII, narodený 13. deň v mesiaci a otec 13 detí. Ako Juraj hovorí: “Ateliér trinásť, pán Boh pri nás!” A Juraj u nás!

Ruka a tetovanie XIII

Sme skupina individualistov, ktorí majú rozdielne vášne. Spájajú nás naši klienti a Gang. Do nápadov primiešava každý z nás kúsok seba a výsledok je bomba. Kreatívna bomba. Nebojíme sa nových výziev a ak sa nebojíš zveriť svoj produkt do našich rúk, ozvi sa.

A nezabudni: Don’t work for assholes. Don’t work with assholes.

Don’t work for assholes. Don’t work with assholes

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články