Návrat legendy | Marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk
Návrat legendy

Návrat legendy

28. júna 2018

Keď sa Adidas rozhodne predstaviť najnovšiu verziu kultových kopačiek, pozornosť zbystrí celý futbalový svet. My sme pre slovenský Adidas zabezpečili akčnú tlačovku, na ktorej boli nové Predatory oficiálne predstavené. Chalani z Visual gangu zase natočili ku kampani nadupané prezentačné video a nafotili imidžové fotečky. Čekuj!

Záber na Adidas kopačky

Predator na Slovensku

Koncom roka 2017 bol naraz na globálny trh uvedený najnovší model legendárnych kopačiek ADIDAS Predator. My sme dostali za úlohu vytvoriť foto a video vizuál, ktorý odprezentoval túto pre Adidas obrovskú udalosť na našom trhu. Chalani z Visual gangu sa s touto neľahkou úlohou popasovali profesionálne ako vždy a výsledok si môžeš pozrieť nižšie.

Vitek na ihrisku

Čo spravili Vizuáli?

Ondro Hajnik z Visual gangu, zhodnotil celý projekt takto:

“Najskôr sme podľa kreatívy chalanov z KG spolu s Michalom Babincom ako Supervising Art Directorom vytvorili scenár celého videa. Na natáčanie sme mali vyhradené len 4 hodiny, pričom sme zároveň robili aj kampaňové fotky na sociálne siete a rozhovor pre televíziu.” Rozhodne teda nešlo o ľahký projekt, no napriek všetkým obmedzeniam sa výsledok vydaril. “Vedeli sme, že čas hrá proti nám. Natáčanie a fotenie komplikoval západ slnka, nakoľko sa svetelné podmienky na scéne neustále menili. Skvelý prístup hráčov Roba Vitteka a Adama Zreláka v kombinácii s dobrou prípravou nášho štábu znamenali, že sme všetko zvládli. Za sebou tak máme ďalší zaujímavý projekt a spokojného klienta.”

Vitek a nové Adidas kopačky

Tlačovka plná otázok

Tlačovky sú nuda. Preto sme sa rozhodli ju v prípade Predatorov urobiť po svojom. Všetkým zúčastneným sme najskôr priblížili samotné kopačky a príbeh, ktorý sa za nim skrýva. Potom sme preverili ich vedomosti z histórie futbalu v zábavnom kvíze. Nakoniec Robo Vittek porozprával o najzaujímavejších momentoch svojej kariéry, takže celá tlačovka dostala úplne iný rozmer.

Rozhovor s Vitekom pre Markízu

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting