Punč’s not dead! Poctivo hreje Bratislavu aj Žilinu | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Punč’s not dead! Poctivo hreje Bratislavu aj Žilinu

29. decembra 2023

Je turbo. Je horúci. Je náš. Gangsterský punč nalievame na vianočných trhoch aj tento rok! Náš Aprés ski punč bar stojí v Žiline na Mariánskom a v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí.

Polievka dňa, punč

Ako sa hovorí, v zime potrebuješ teplé do bruška. Kľudne bez alkoholu, ale aj s ním. Tak, ako to tebe najlepšie vyhovuje. Ulejeme ti nealko aj turbo, novinky – bazový a Aperol punč, ale aj medovinku či hustú horúcu čokoládu. So šľahačkou navrchu, lebo v decembri sa to môže. Aby sme ťa naladili, môžeš si kliknúť na moodové videjko tu.

Gangstri už majú okoštované

My sme boli testovať medzi prvými. Vyskúšali sme všetko z ponuky, utužili sme vzťahy, otestovali chladuvzdornosť kabátov a išli sme vysmiati domov. Môžeme zodpovedne prehlásiť, že punčovačku u nás nebudeš ľutovať.

Súťaž je na mieste

Doslova. Na trhoch pravidelne rozdávame 3 punčpassy zadarmo náhodným okoloidúcim. Stačí, ak nám zanôtiš kúsok tvojej obľúbenej vianočnej koledy. Naplno si vychutnáš vianočnú atmošku a parádne punče na nás!

A darovať punčpass môžeš aj ty. Kľudne ako originálnu PFku tvojim známym, klientom alebo zamestnancom. Napíš nám a daruj ľubovoľné množstvo punčpassov na 5 alebo 10 punčov zadarmo.

Dokedy punčujeme?

V Bratislave balíme deň pred Vianocami. V Žiline ťa zahrejeme dlhšie, až do 31.12. Ber kamošov, deti, babku, krstného otca, príďte spolu do Aprés ski punč baru a užite si najpoctivejší gangsterský punč v hre. A ozaj! Nezabudni v storke označiť náš profil @zivotgangu, aby sme videli, ako ti chutí.

Prídeš? Tak sa tam možno vidíme.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články