Eventy ožili. Ožili sme aj my | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Eventy ožili. Ožili sme aj my

8. septembra 2022

Leto v plnom prúde, rúško v spodnej zásuvke. Konečne sme sa mohli hromadiť, baviť sa, vidieť si zuby. Ako aj eventová agentúra sme dva roky čakali, kým sa toto opäť udeje.

 

S uvoľnením opatrení sme sa uvoľnili aj my. Začali sme vo veľkom plánovať, vymýšľať zariaďovať. Prvé eventy máme za sebou, veľa ďalších pred sebou.

Utužujeme tím

Náš a kľudne aj ten tvoj. Na rozbeh leta sme si dali okrúhliny spojené s teambuildingom. Firma Philip Morris oslávila päťročné pôsobenie produktov IQOS na trhu. Vybláznili sme sa pri vymýšľaní programu. Nechýbali tímové aktivity spojené s tvorbou umeleckých diel, koncert kapely Hex, DJi ani zábava do rána bieleho. Boli sme, máme to z prvej ruky.

Gang sa valí aj na festivaly

Tento rok sme si vyhodili z kopýtka na festivale Uprising. Pripravovali sme marketingové aktivity pre značky Budiš a Desperados. Mohol si si tam napríklad zahádzať na terč a niekoho nemilo zhodiť do bazéna s vodou. Alebo sa vyšantiť v penovej vani pri pive. Mohli sme si úplne uletieť a aj sme si. Videl si? Pozri si.

Koncerty, promo, tancovačky

Košice, reggae a opäť Desperados. Dosť dobrá párty. Pre Desperados sme organizovali deň spojený so samplingom v skate parku a Riddim show Medial Banana v Retro clube. Netrebalo veľa, stačil pojazdný stage, dobré pivo, dobrá hudba a dobre naladení vy. Všetko vyšlo ako malo a my sa tešíme na ďalšie šaľené zabavy na vychodze.

A tešíme sa na všetky eventy, ktoré nás ešte iba čakajú.

Máš nápad, no s jeho realizáciou potrebuješ pomoc? Sme tu. Pripravení zorganizovať event, na ktorý nikto zo zúčastnených tak skoro nezabudne. Tak nám napíš a možno sa spolu vidíme na parkete po programe.

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting