Marketing a obchod kráčajú ruka v ruke. Potrebuješ oboje, aby si rástol | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Marketing a obchod kráčajú ruka v ruke. Potrebuješ oboje, aby si rástol

20. októbra 2023

Stagnuješ, alebo rastieš veľmi pomaly?  Robíš marketing na kolene a nesystematicky? Musia tvoji zamestnanci pokrývať úlohy, ktoré nie sú v popise ich práce? Nevieš sa dostať k svojim potenciálnym zákazníkom?

Ak si aspoň raz odpovedal áno, si vhodný kandidát na spoluprácu s nami. Čo robíme inak? To sa teraz dozvieš. 

Spolupráca, ktorá má guráž

Tvoríme marketingovo-obchodné stratégie. Je to prepracovaný proces, do ktorého vkladáme naše dlhoročné skúsenosti a expertízu. Čo to pre teba znamená? Konzistentný marketing ti pomôže dostať sa do povedomia tvojej cieľovej skupiny a obchodná stratégia ju presvedčí, prečo práve tvoj produkt je ten najlepší.

Marketingové aj obchodné dáta dostaneš v jednom balíčku, v jednej vymakanej prezentácii. Ušetríš čas, peniaze a rovnako tak ušetríš seba od sklamania z metódy pokus-omyl. Lebo tak sa to u nás nerobí. 

Každý robí to, v čom je dobrý

Chýba ti interný marketingový alebo obchodný tím? Že dokonca oba? Office manager robí obchoďáka, personalista robí marketing? Ty si robíš kávu a ideš si hlavu zlomiť, ako to tým zamestnancom uľahčiť? Nenúť ich robiť niečo, čomu nerozumejú, alebo čo ich nebaví. Tak výsledky neprídu.
Naopak, skús ich motivovať a vzdelávať v tom, v čom sú dobrí. Nastavte si v práci zdravé prostredie, v ktorom každý robí to, čo vie. A hneď potom sa obráť na nás.

Neplytvaj, šetri

Nie každá firma má finančné zdroje na zaúčanie nových ľudí či školenia marketingového a obchodného oddelenia. Spoluprácou s nami sa vyhneš zdĺhavým náborovým kampaniam, onboardingom, školeniam, kontraktom na dobu neurčitú… Ak to poznáš vieš, že to nie je nič príjemné. 

S nami šetríš čas a peniaze. Budeš platiť iba za to, čo práve potrebuješ. Možno za kampaň pred začiatkom letných prázdnin, alebo posilnenie obchodu pred Vianocami?

Pozeráme sa na veci inak

Agentúra ti poskytne druhý pohľad na procesy, ktoré ty robíš roky. Pohľad zvonku môže priniesť nový vietor do plachiet. Sledujeme trendy a rozvoj technológií, lebo nás to posúva vpred. A teba môže tiež. Vieme, ako na to, nezačíname od nuly. A čo to opäť znamená pre teba? Predsa rýchlejšiu cestu k výsledkom.

Nie si v tom sám

Máme rovnaký cieľ. Vieme merať úspešnosť kreatívneho marketingu a dobre nastavenej obchodnej stratégie. V spolupráci sme spolu a záleží nám na tom, aby sa tvojej značke darilo. 

Niekedy je ťažké nebáť sa veci urobiť inak. Presne na to sme tu my. Nebojíme sa robiť veci inak, my sa ich snažíme robiť inak! Tak nám napíš a poď do toho s nami. 

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Bookni si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting