Web na leasing | Marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk

Web na leasing

4. mája 2020

Počas krízy sa firmy správajú rôzne. Niektoré firmy a ich lídri sú skeptickí a opatrní. Iné sa snažia fungovať ako predtým. Sú však aj také, ktoré sa rozhodnú počas krízy rásť.

My v gangu máme radi akčnosť a preferujeme odvahu pred prílišnou opatrnosťou. Nielen vďaka nášmu Hangair a spôsobe rozmýšľania v tíme. Veríme, že aj počas krízy sa dá rásť. Hľadáme spôsoby ako v tom pomôcť aj našim klientom. Jednou z pomocí je náš nový produkt, web na leasing.

Určite dnes chápete dôležitosť kvalitného webu. Či už je to eshop plný super produktov alebo len prezentačný web stavebnej firmy. Je to jedno z prvých miest, kde vaši zákazníci zisťujú informácie. Podľa neho si urobia názor a buď vyžiadajú cenovú ponuku alebo vám dajú zbohom. Povedzme si pravdu. Nie sme v dobe, kedy potenciálnych zákazníkov môžeme strácať.  

Ponúkame vám prípravu kvalitného, dizajnového šablónového webu na leasing. Zaplatíte nám 60% jeho ceny a zvyšné splátky rozložíme do nasledujúcich 6 mesiacov. Veríme, že vám ním prinesieme nových zákazníkov a pomôžeme s rozložením finančných nákladov na dlhšie obdobie. 

Zostávajúcich 40% ceny webu investujte radšej do reklamy, aby príval nových zákazníkov bol exponenciálny. Naši špecialisti sú vám plne k dispozícií. Ak si nie ste istý, či nový web potrebujete, radi si s vami dáme nezávislé online stretnutie a poradíme vám.  

Myslíme, že je to fér ponuka. Čo poviete?  

Nezabudnite, že víťazi sa rodia v kríze.  

The end

Alebo nie?
Ak ťa článok zaujal a máš otázky napíš nám. Sleduj Gang na sockách alebo odoberaj newsletter.

Podobné články

Richard Malovaný

Booknite si nezáväznú konzultáciu.

Richard Malovaný

strategy director
richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting