Kreatíva, branding, web a video pre CloseRocket | Kreativ Gang info@kreativgang.sk

CloseRocket

BRANDING   KREATÍVA   WEB   VIDEO   KAMPAŇ

 

Kreatívu, weby aj produkcie robíme raketovou rýchlosťou!

Tak tomu bolo aj pri CloseRocket. Úplne nový svetový startup sme mali pod palcom od jeho začiatku. Potreboval ísť rýchlo do sveta, marketingovo musel byť podchytený bez chyby.

Projekt bez tváre

Startup vznikol ako unikátny nápad, získal svojich investorov. Chýbala mu už iba tvár. Tak sme mu ju dali. Vizuálna identita pôsobí obchodne, no je veľmi hravá. Oko ti okamžite opantá výrazná modrá farba doplnená o animované prvky.

Zjednoduší obchodovanie? To chce jednoduchý web“

CloseRocket prepája obchod a technológie s využitím umelej inteligencie. Celá myšlienka projektu je- prenajať si obchodný tím a obchodovať kdekoľvek v zahraničí na pár klikov. A presne tak sme sa k tomu postavili aj pri tvorbe webu. Stránky sú jednoduché, prehľadné, nie je ich veľa, no napriek tomu poskytujú všetky potrebné informácie.

Nový startup, o ktorom musia všetci vedieť?

Say no more. Hneď po uvedení produktu na trh sme vykopli online kampane. Jednoduchá kreatíva s jasným posolstvom. Výsledok? Už po 3 mesiacoch od spustenia sme ich museli optimalizovať tak, aby platforma dokázala zvládnuť nápor registrujúcich sa návštevníkov. Po tomto krátkom čase malo CloseRocket vďaka našim kampaniam registrovaných viac ako 300 obchodníkov z 5 krajín sveta a viac ako 60 firiem, ktoré chceli rásť raketovou rýchlosťou.

Nováčik potrebuje poriadne promo video

Opäť úloha, ktorú sme chytili za pačesy a za pár týždňov sme pripravili promo video. Je dynamické, je globálne, je fresh, je informatívne.

Máš aj ty začínajúci biznis, ktorý potrebuje tvár a zviditeľnenie? Sem s ním!

Nezáväzná konzultácia?

  Ak ste človek, vyberte obrázok nákladné auto.

  Richard Malovaný

  Booknite si nezáväznú konzultáciu.

  Richard Malovaný

  strategy director
  richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting

  PÁČI SA TI NAŠA PRÁCA?