Hisense | Akčná marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk

HISENSE

KREATÍVA         KAMPAŇ         EVENT

 

Projekt, s ktorým sme sa vyhrali. Doslova.

Zachytil si Live penalty? Za tým stojíme. Cez aplikáciu si si mohol kopnúť na živého brankára.

Ako to presne fungovalo? Dosť dobre. V každom kole hry si všetci účastníci prostredníctvom aplikácie vybrali miesto v bráne, kam mala letieť lopta. Počítač spriemeroval všetky vybrané miesta a zvolil konečné miesto, kam lopta vystrelila. Brankár sa naživo pokúšal penaltu chytiť. Aplikácia následne vyhodnotila, či ste brankára prekonali a postupujete do ďalšieho kola. V poslednom kole se stretli posledný víťazný hráč proti brankárovi. Hotový divoký západ. Kukni na video ze súboja!

Projekt mal všetko. Slávnych brankárov, tipy, výhry, duely. Plynule sme pripravili aj veľký event priamo pre Hisense. Postavili sme oproti sebe reprezentantov z českého a slovenského zábavného prostredia. Kto vyhral? Tohto klienta sme vyhrali hlavne my.

Hisense sa zameriava primárne na distribúciu televízorov a bielej elektroniky. Keď nás oslovili na spoluprácu, mali sme veľa nápadov, ako ju urobiť zaujímavejšou. Tak vznikla úlohová súťaž. Táto mechanika za nás funguje najlepšie.

Za každú splnenú úlohu dostávaš body. Za body dostávaš výhry. Výhry, ako už spomínané televízory a elektroniku. Žiadne perá a kľúčenky. Táto forma súťaže funguje nielen v online, ale dá sa prepojiť s offline prostredím. Potrebuješ dostať ľudí na predajňu? Dá sa. Stačí len troška kreativity.

PÁČI SA TI NAŠA PRÁCA?