Hisense | Akčná marketingová agentúra Kreativ Gang info@kreativgang.sk

HISENSE

KREATÍVA         KAMPAŇ         EVENT

 

Projekt, s ktorým sme sa vyhrali. Doslova.

Technologický gigant Hisense je aktívnym sponzorom športových udalostí. S príchodom korony sa ale eventy zrušili. Ľudia ostali doma. Bez možnosti športového vyžitia a vybitia si svojej súťaživosti. Jediný kontakt s vonkajším svetom bol cez telefón a televíziu. Tak sme to využili. Proaktívne sme vymysleli udalosť, ktorú sme predostreli klientovi. Začal sa originálny športový súboj. Z našich obývačiek.

Zachytil si Live penalty? Tú aplikáciu, cez ktorú si si mohol kopnúť na živého brankára? Ak nie, priblížime ti ju.

Cez aplikáciu Live penalty bolo možné na displeji „kopnúť“ na bránu. Mohol sa zapojiť ktokoľvek. Všetky kopnutia v rovnakom momente spriemeroval algoritmus. Ten vyslal smer robotovi, ktorý vystrelil loptu na živého brankára. Kopanie na bránku malo niekoľko kôl, do ktorých postupovali súťažiaci podľa hodnotiaceho algoritmu. Víťaz v poslednom kole kopal na brankára sám.

Požičali sme si Live Penalty a spojili ju s Hisense, českými a slovenskými influencermi a vytvorili súboj v kopaní penált. Mohol si si pozrieť napríklad to, ako proti sebe kopali Joe Trendy a Petr Ribal. Športoví nadšenci mohli konečne fandiť a kričať na televízor.

Čo to znamenalo pre Hisene? Že ich bolo vidieť aj v hluchom období korony. Spojili sme ich so športom a technológiami. Prebudili v ľuďoch súťaživého ducha a zabavili ich dobrým obsahom. A čo to znamenalo pre nás? Že sme potvrdili svoju akčnosť a fakt, že vieme byť agentúrou aj do nepohody. Vieme sa rýchlo prispôsobiť, prepojiť online a offline, vytvoriť hybridný event a nečakať na zadania.

Bol to jeden úspešný ťah na bránku!

Nezáväzná konzultácia?

  Ak ste človek, vyberte obrázok cup.

  Richard Malovaný

  Booknite si nezáväznú konzultáciu.

  Richard Malovaný

  strategy director
  richardmalovany@kreativgang.sk Zarezervovať meeting

  PÁČI SA TI NAŠA PRÁCA?